top of page
TABLET
Sale (2).jpg

STRONY WWW

Stworzymy dla Ciebie kreatywne, szybkie i dostosowane do Twoich potrzeb strony www.

Nowoczesne

Kreatywne

Responsywne

Szybkie

Wydajne

Sale.jpg

DRONY

Szukasz operatora drona? Posiadamy, sprzęt, uprawnienia i odpowiednie umiejętności.

Zdjęcia

Filmy

Eventy

Loty

Usługi

zapytaj o promocję dla Ciebie

FOTO

Szukasz fotografa na wesele lub inną wyjątkową imprezę?

Eventy

Wesela

Inne

Komunie

Chrzty

Sale.png

WIDEO

Już ogarniamy tworzenie ciekawych filmów. Sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Reklamy

Promocje

Twoje

Imprezy

Spoty

zinnejperspektywy.net Adrian Hacaś

Pasja i kreatywność

Pasja i kreatywność

42-300 Myszków, Waryńskiego 86
42-300 Niegowa, Bankowa 4

Stworzymy Twoją wartość wykonując dla Ciebie kompleksowe usługi, które pomogą Tobie lub Twojej firmie zaistnieć dokładnie w taki sposób jakiego oczekujesz. Kreatywne strony internetowe, odpowiednie zdjęcia, filmy, spoty reklamowe umieścimy na odpowiednich kanałach. Google, YouTube, Facebook, Instagram, tik tok oraz inne media społecznościowe stały się obecnie wielką siłą Internetu. Możesz promować swój biznes, sprzedawać swoje produkty i docierać do milionów odbiorców na całym świecie. Wystarczy że otworzymy odpowiednie kanały Jeśli potrzebujesz kamerzysty, fotografa, usług dronem to ta firma również jest dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą stroną i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.  Łącząc nasze usługi otrzymujesz rabaty i oszczędzasz swoje pieniądze.
Kotwica 1

W czym możemy Ci pomóc?

Prowadzą Państwo firmę? Jeśli tak, to na pewno wiecie, że niezbędna jest odpowiednia wizytówka w wirtualnym świecie. Zgłoście się do nas – kompleksowo tworzymy w pełni responsywne strony internetowe dla firm wraz ze sklepami właściwie obsługującymi procesy zakupowe.

Nasza oferta skierowana jest głównie do firm, ale również instytucji publicznych czy osób budujących markę własną. Pomagamy przedsiębiorstwom od pierwszego momentu – już z wyborem domeny oraz hostingu, przez przygotowanie projektu, aż po wdrożenie witryny do działania dla użytkowników.

Zależy Państwu na tym, by zintensyfikować ruch na swojej witrynie? Udostępnione w Internecie spoty reklamowe przygotowane przez naszą firmę pomogą osiągnąć taki efekt! Kreujemy promocyjne filmy dostosowane do charakteru branży danego przedsiębiorstwa, celów, jakie chce osiągnąć oraz grupy docelowej, do której kieruje komunikat.

Podążamy za trendami marketingowymi, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby każdego klienta. Nasze propozycje świetnie sprawdzą się zarówno w ramach kampanii w social media, jak i e-mail marketingu.

Podrzućcie nam Państwo swój pomysł, a my zajmiemy się tym, by pozytywny wizerunek marki na stałe umieścić w umysłach konsumentów. Przedsiębiorstwa nieustannie budują swój branding, czyli świadomość i rozpoznawalność wśród konsumentów, prezentując swoją wizję, misję oraz unikatowe cechy w ramach różnych kreacji reklamowych, w czym pomagają agencje marketingowe.

Pomożemy Państwu zbudować właściwą strategię - idealnie dopasowaną do charakteru i potrzeb marki oraz identyfikację wizualną, która będzie przyciągać do skorzystania z proponowanej oferty.

Niezbędne są Państwu kreatywne materiały, które konsumenci będą z ciekawością oglądać? Zgłoście się do nas – foto oraz wideo to nasza pasja! Uwielbiamy tworzyć niepowtarzalne kreacje, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe zgodnie z potrzebami, a dodatkowo działają technicznie bez zarzutu (montaż, ostrość, rozdzielczość itp.).

Promocyjne, wizerunkowe, instruktażowe, produktowe – a jakie materiały są Państwu potrzebne? Zaufajcie nam - pomożemy w rozwoju firmy, tworząc kreacje reklamowe zachwycające pod każdym względem!

Red Gift Boxes

Zrób sobie prezent.
Zadbaj o siebie, zadbaj o swoją firmę.

Tworzymy strony internetowe z myślą o kliencie z uwzględnieniem najnowszych trendów i w trosce o wysoką funkcjonalność serwisu. Na projektowanych przez nas witrynach www umieszczamy wszystkie najważniejsze aplikacje oraz informacje dotyczące Twojej marki.

Kotwica 1

O nas

Pasja

Nasza firma to zespół młodych i kreatywnych ludzi, których połączyła wspólna pasja - tworzenie filmów oraz fotografia.

Rozwój

Transformacja technologiczna firm w  na świecie dopadła i nas. Przez ciągły rozwój stale aktualizujemy listę naszych usług.

Kreatywność

Stworzymy dla Ciebie kreatywne miejsce w sieci, byś mógł reprezentować swoją

firmę na różnych płaszczyznach

Kotwica 1
BG_02_edited.jpg

Social
Media

Image by Alexander Shatov
Image by Alexander Shatov
google-moja-firma.jpg

ZINNEJPERSPEKTYWY>NET Pasja i Kreatywność

Kompleksowo obsłużymy Ciebie i Twoją firmę w zakresie projektowania i tworzenia strony www, social mediów lub sklepów internetowych. Optymalizacja stron według zasad Google oraz SEO są bardzo ważnym elementem podczas tworzenia takich projektów, jednak my współpracujemy z klientami, którzy przez nawał pracy jaki mają chcą pozostać nie widoczni w pewnych kręgach i sami proszą aby nie dodawać ich do Google. Przekonaj się sam i wybierz własną drogę.

logo_google.png

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz szczegółów skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Kotwica 2
STRONY INTERNETOWE - kompleksowa obsługa FOTOGRAFIA - z ziemi i z powietrza WIDEOFILMOWANI

Kontakt

zinnejperspektywy.net Adrian Hacaś

42-320 Niegowa, ul Bankkowa 4

42-300 Myszków, ul. Waryńskiego 86

Dziękujemy za przesłanie!

BG_01.jpg

Tworzenie stron internetowych i usługi foto wideo

#wideofilmowanie #fotografia #reklama #promocja #stronywww

Zapoznaj się z listą usług wykonywanych przez naszą firmę. Dokonaj szybkiej rezerwacji online, nie przejmuj się jeśli termin jest zajęty. Po dokonaniu rezerwacji szybko do Ciebie oddzwonimy, ustalimy wszystkie szczegóły i dopasujemy się do Ciebie jeśli będzie taka możliwość. Lista naszych usług będzie aktualizowana z czasem, staramy się wszystko zautomatyzować aby ułatwić Tobie i nam bezpieczne i spokojne funkcjonowanie w nowej rzeczywistości.

O każdej porze możesz również zadzwonić. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Tel 505 623 112

bottom of page